S4 SIEMENS

SIVACON S4 jest systemem rozdzielnic niskiego napięcia z badaniami typu zgodnie z normami IEC 61439-1/2, EN 61439-1/2. Rozdzielnice te znajdują swoje zastosowanie w zasilaniu budynków przemysłowych, biurowych oraz użyteczności publicznej. System rozdzielnic niskiego napięcia SIVACON S4 cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa ludzi i urządzeń.

SIVACON S4 jest rozdzielnicą modułową. Składa się ze standardowych zestawów montażowych, które można dobierać odpowiednio do potrzeb i tworzyć wiele różnych kombinacji. Dzięki temu można optymalnie dopasować konfigurację rozdzielnicy SIVACON S4 do wszelkich wymagań systemu dystrybucji energii elektrycznej w zakresie niskiego napięcia.

System

SIVACON S4 jest rozdzielnicą składającą się z szaf stalowych zamkniętych ze wszystkich stron. System jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Szafy systemu mogą być instalowane przy ścianie lub jako wolnostojące.

Szkielet

Szkielet rozdzielnicy wykonany jest w formie skręcanej ramy składającej się ze wsporników pionowych i poziomych. Stanowi ona konstrukcję nośną dla wszystkich elementów montowanych wewnątrz i na zewnątrz szafy. Dzięki zastosowaniu ocynkowanych profili szkieletu i śrub samogwintujących bezwiórowo, konstrukcja mechaniczna szafy jest bardzo stabilna, a wszystkie elementy w niej zabudowane są pewnie uziemione.

Obudowa

Obudowa i osłony poszczególnych pól umożliwiają wykonanie całej konstrukcji w stopniach ochrony IP30/31, IP40/41 lub IP55. Są one lakierowane proszkowo w kolorze RAL 7035. Drzwi mogą być zamykane na standardowy zamek dwupołożeniowy albo na dźwignię z zamkiem lub bez. Osłony wszystkich zestawów montażowych są mocowane za pomocą zatrzasków zamykanych i otwieranych poprzez przekręcenie o 1/4 obrotu. Opcjonalnie osłony mogą być uchylne po wyposażeniu ich w zawiasy.

System szyn zbiorczych

System głównych szyn zbiorczych rozdzielnic SIVACON S4 można w łatwy sposób stopniowo dobierać dla przepływu prądu do 4000 A, dostosowując go do maksymalnego prądu znamionowego i prądów zwarcia standardowych transformatorów. Umożliwia on konfigurację sieci typu TN-C, TN-S, IT i TT.

Separacja wewnętrzna

W zależności od zapotrzebowania można zastosować akcesoria do separacji wewnętrznej w fomie 1, 2, 3 lub 4.

Zestawy montażowe

Do aparatury łączeniowej, zabezpieczeniowej i pomiarowej SENTRON dostępne są dedykowane zestawy montażowe. W ich skład wchodzą płyty montażowe o ustawianej głębokości i różnej

wysokości, osłony bez wycięć lub z wycięciami dedykowanymi dla konkretnych aparatów SENTRON. Dostępne są również uniwersalne zestawy montażowe oraz urządzenia do klimatyzacji szaf

    KONTAKT

    Zapraszamy do współpracy

    Nasza wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą i z chęcią odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże rozwiać wątpliwości.

    Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową na adres office@simnel.pl